Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цінність українського громадянства зросла найстрімкіше у світі – дослідження

Україна піднялась майже на 20 щаблів у рейтингу найпривабливіших громадянств

Україна посіла 80 місце з 209 в рейтингу найбільш привабливих громадянств. Так, за рік країна піднялась на 19 позицій.

Про це свідчить дослідження компанії Henley & Partners.

Як зазначається, Україна разом з Грузією продемонстрували найпомітніше зростання цінності громадянства за рік. Це відбулось завдяки введенню безвізового режиму з країнами Євросоюзу.

Під час складання рейтингу експерти аналізували внутрішні та зовнішні чинники. До внутрішніх належать масштаб економіки країни, рівень розвитку людського потенціалу; до зовнішніх, зокрема, - можливість короткочасних безвізових поїздок з цієї країни за кордон, безвізове проживання і робота за кордоном.

Індекс громадянств світу
Quality of Nationality Index
Темно-синій колір - надзвичайно висока цінність громадянства, блакитний - дуже висока, зелений - висока, помаранчевий - середня, червоний - низька.

Окрім цього, вперше за останні п'ять років перше місце в рейтингу Індексу громадянств світу дісталося Франції, тоді як Німеччина опустилася на друге місце. До топу також увійшли Ісландія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Італія, Ірландія, Швейцарія та Австрія.

Нагадаємо, Україна посіла 150 місце зі 186 країн у щорічному Індексі економічної свободи у світі за версією американського дослідницького центру The Heritage Foundation, набравши 51,9 бала (максимум 100). Так, Україна посіла останнє місце серед країн Європи.

ВідеоУкраїна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018 року

Падіння гривні на валютному ринку – сезонний фактор, стверджує заступник голови НБУ. На думку Олега Чурія, ситуація стабілізується у найближчі тижні або місяці. Українські авіакомпанії встановили рекорд. У минулому році вони перевезли 10 з половиною мільйонів осіб, що більше на третину у порівнянні з 2016-м. Україна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018-го року.

Україна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції