Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦНАП і "Паспортні сервіси" призупинили видачу біопаспортів на всій території України

У міграційній службі кажуть, що це сталося через слідчі дії СБУ.

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) і "Паспортні сервіси" тимчасово призупинили оформлення та видачу біометричних паспортів на всій території України.

Про це увечері 6 квітня повідомляє Державна міграційна служба.

Причиною цього вказуються слідчі дії працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв'язку.

Найбільше проблему відчують кияни, оскільки у столиці значна кількість закордонних паспортів оформлювалися саме у ЦНАП і "Паспортних сервісах".

Разом із тим підрозділи міграційної служби наразі працюють у штатному режимі.

"Державна міграційна служба звернулася з листами до СБУ, Держспецзв'язку та Державного підприємства "Українські спеціальні системи" (ДП УСС) щодо максимально швидкого поновлення роботи каналів зв'язку та відновлення можливості оформлення та видачі документів", - йдеться у повідомленні.

Прес-центр СБУ у свою чергу зазначає, що спецслужба викрила несанкціоноване втручання комерційної структури у роботу телекомунікаційних мереж Державної міграційної служби.

Співробітники СБУ виявили серверне обладнання в одному із столичних приватних підприємств, яке мало доступ до мережі ДМС з одночасним виходом в Інтернет. За попереднім висновком експертів, це має ознаки несанкціонованого втручання в роботу автоматизованої системи ДМС та створює умови для витоку інформації з обмеженим доступом.

В СБУ зазначають, що не здійснювали слідчих дій у приміщенні Центру обробки інформації Державної міграційної служби та не вилучали серверне обладнання.

Раніше повідомлялося, що за кілька годин після голосування в Європарламеті щодо безвізу для України сайт державного підприємства, яке надає послуги з оформлення закордонних документів, не витримав перевантаження і перестав працювати.

ВідеоСайт підприємства, яке оформлює закордонні документи, перестав працювати через перезавантаження

Залиште свій коментар

Вибір редакції