CNN розхвалить Україну на увесь світ

Україна розпочинає свою першу в історії рекламно-інформаційну кампанію на телеканалі CNN International.

Найближчим часом інформацію про сучасну Україну, про її можливості, красу та самобутність побачать жителі більше 150 мільйонів осель в цілому світі, повідомили у прес-службі телеканалу.

Перша хвиля кампанії, яка розпочалась 10 листопада і триватиме 7 тижнів, присвячена туристичному потенціалу України і передбачає 300 виходів в ефір CNN International рекламного відеоролику "Україна. З красою, ваша".

україна
Світ дізнається більше про Україну
В майбутньому також плануються розміщення схожих матеріалів, які будуть присвячені різностороннім аспектам сучасної України, а також її історії.

В коментарі для прес-служби CNN International, міністр культури і туризму України Василь Вовкун заявив, що "Україна – це справжній прихований скарб спільної Європейської культурної спадщини. Україна – це краса тисячолітньої історії, краса унікальної природи, краса справжньої щирості і гостинності нашого народу. Нашим спільним з CNN проектом, ми б хотіли від усього серця щиро запросити весь світ до нас у гості і збагатити своє відчуття краси".

"Дана інформаційна кампанія відкриває нову еру присутності України в глобальному інформаційному просторі. З цього моменту Україна буде самостійно та цілеспрямовано формувати свій імідж у світі за допомогою такого потужного інформаційного ресурсу як CNN International", - заявив Геннадій Курочка, керівний партнер компанії CFC Consulting, ексклюзивного представника CNN International в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: