CNN запустить рекламну кампанію України

Україна відзняла рекламний ролик, який буде транслювати телеканал CNN, з метою показати потужний інвестиційний і туристичний потенціал країни.

З метою просування іміджу України за кордоном, телеканал CNN-International покаже широку рекламну кампанію України.

Про це повідомив перший заступник голови Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

Він зазначив, що у відпрацюванні концепції рекламної кампанії брав активну участь Держкомтелерадіо.

"Головна мета кампанії - продемонструвати світовій аудиторії потужний інвестиційний і туристичний потенціал України", - додав він.

Назва кампанії - "Ukraine. All about U".

"Я сподіваюся, що нам вдасться закріпити асоціацію в іноземців, що "U" це Україна. Нам необхідно створити асоціативний ряд "U-Ukraine" для того, щоб полегшити сприйняття аудиторією України і для того, щоб зробити зрозумілою нашу країну для іноземців", - пояснив він.

Старт кампанії заплановано на 17 січня, триватиме вона до кінця квітня 2011 року.

"Вперше весь світ побачить таку рекламну кампанію про Україну. Це Європа, Азія, Близький Схід, Африка, США і Канада, чого раніше ніколи не було", - сказав він.

Чиновник повідомив також, що для цієї кампанії CNN було підготовлено два ролики по 30 секунд кожен. Ще однією частиною рекламної кампанії, за його словами, є розміщення банерної реклами в Інтернеті на всіх Інтернет-ресурсах CNN.

Суму, яку було втрачено на рекламну кампанію Курдінович не назвав, пославшись на комерційну таємницю, але зазначив, що все фінансування було здійснено за рахунок неурядових фондів, без залучення бюджетних коштів.

Читайте також:

Україна нарощує торговий мінус

Європа задоволена виконанням Україною своїх зобов'язань

Україна – остання в Європі за економічними свободами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: