Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Coca-Cola не призупиняла виробництво в Україні через нестачу рідкого хлору

Раніше ЗМІ поширили новину про те, що всесвітньо відомі виробники напоїв змушені припинити роботу.

У компанії Coca-Cola Ukraine спростували оприлюднену раніше інформацію про призупинення виробництва продукції.

"Компанія працює у звичному режимі. Ми вжили всі необхідні заходи, щоб працювати безперебійно", - зазначили у компанії у відповідь на запит ТСН.ua.

Раніше заступниця директора Європейської бізнес асоціації Світлана Михайловська заявила ЗМІ, що через нестачу рідкого хлору та соляної кислоти, які знезаражують воду, свою роботу в Україні зупиняють всесвітньо відомі виробники напоїв Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine та PepsiCo

У Carlsberg заявили, що не закривають завод в Україні через дефіцит хлору, та чекають на допомогу від уряду.

Нагадаємо, "Дніпроазот", який виробляє рідкий хлор та соляну кислоту у місті Кам’янське Дніпропетровської області, зупинився 15 червня. Причиною стала збитковість підприємства. Після зупинки "Дніпроазоту" водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води.

ВідеоУкраїнцям загрожують перебої з питною водою через дефіцит хлору для її знезараження

На водоканалах закінчуються запаси хлору, яким знезаражують воду. В середині червня "Дніпроазот", який виробляє рідкий хлор, припинив поставки і зупинив виробництво через зависоку ціну на газ. Уже наступного тижня водопровідну вода в деяких регіонах можуть значно обмежити, а в деяких містах і повністю перестати подавати.

Українцям загрожують перебої з питною водою через дефіцит хлору для її знезараження

 

Вибір редакції