Цього року випускники вишів отримають єврододаток до дипломів

Тепер випускники українських вузів мають можливість працевлаштування за кордоном.

Міністерство освіти і науки оголосило про випуск додатка до диплому європейського зразка. На думку чиновників, він допоможе легко здобути роботу за кордоном.

Європа чекає на молодих українських спеціалістів, переконують в міносвіти. Проте багато за них поки що не заплатять. Наші дипломи ще не визнаються за кордоном.

Кожен, хто забажає, вже цього року може отримати такий додаток, запевнив міністр освіти Дмитро Табачник. Друкуватиме документи лише одне підприємство в Україні.

Тепер українському роботодавцеві доведеться конкурувати з європейським за вітчизняного інженера.

На десятку сторінок додатку розміщена інформація про все студентське життя. Тут все підігнано під євростандарт: оцінки, кваліфікація, години практики і навіть дані про тонкощі української освіти. Додаток коштуватиме 100 гривень

Табачник не вважає це великими грошима: "Це буде близько одної вісімдесят п'ятої річної стипендії. Кожен студент за вечір з дівчиною витрачає більше, ніж зразок міжнародний диплому".

Студенти поставилися неоднозначно до нововведення, деякі вважать, що це бізнес нової влади.

У керівництво Києво-Могилянської академії новий документ теж тільки недавно побачили, кажуть, що давно пора було вводити такий документ. От тільки чи встигнуть забезпечити всіх охочих цього року, невідомо.

"Для виша це більше заповнення інформації. Інформацію треба вносити англійською мовою. Оце буде проблемою для більшості університетів", - вважає перший віце-президент Києво-Могилянської академії Анатолій Бурбан.

У міністерстві освіти великої навали бажаючих обзавестися єврододатком не очікують.

Читайте також:

Табачник підготує українсько-російський підручник з історії до кінця року

ТОП-5 найкращих вузів України

Жоден український університет не потрапив до топ-1000 кращих вузів планети

ВідеоЄврододаток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: