Цьогоріч дружина Саакашвілі придбала будинок і квартиру в Нідерландах

В е-декларації колишнього очільника Одеської ОДА також містяться велосипед, земля в Грузії і два елітні годинники.

Колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі задекларував будинок і квартиру в Нідерландах, які цьогоріч придбала його дружина Сандра Рулофс.

Вартість жодного з об'єктів нерухомості в Нідерландах не вказана, однак, в е-декларації зазначено, що квартиру площею в 102 кв. м Рулофс одержала у володіння в січні 2016 року, а будинок в 75 кв. м — цьогоріч у травні.

Крім того, дружина політика має в Грузії ще одну квартиру в 280 кв. м. 

Щодо нерухомості, яка перебуває у власності самого Саакашвілі, то це земельна ділянка в Грузії в 6 820 кв. м вартістю в 415 тисяч гривень. Політик має ще одну ділянку на батьківщині в 500 кв. м, однак, її вартість не зазначається. 

Саакашвілі також має житловий будинок у Грузії площею в 97 кв. м.

Із цінних речей в політика задекларовано два елітні годинники — Hublot classic fusion та Rolex Deepsea, stainless steel, вартість яких також не вказана.

Цікаво, що з транспортних засобів Саакашвілі має велосипед Brompton.

За рік на посаді очільника Одеської ОДА Саакашвілі заробив 90 670 грн, а готівкою тримає 38 тисяч євро і ще 23 тисячі євро на банківському рахунку. Натомість на банківському рахунку дружини Рулофс є лише 8 тисяч євро.

Нагадаємо, 7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів. 

ВідеоНародний депутат Вадим Рабінович пропонує вилучити український паспорт у Міхаіла Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: