Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Cosmopolitan звільнив заступницю головної редакторки, яка зневажливо висловилась про похорон загиблого снайпера

Колектив видання висловив співчуття родині загиблого.

Бренд "Cosmopolitan Україна" звільнив заступницю головної редакторки журналу Євгенію Пліхіну, яка розмістила у своїй соцмережі зневажливий пост про поховання загиблого снайпера.

4 грудня Пліхіна опублікувала пост, в якому висміяла начебто занадто помпезне прощання з бійцем "Альфи" СБУ, якому президент України посмертно присвоїв звання Героя України.

"Цей текст не стосується позиції бренду, ми дуже шкодуємо, що наша колега так вчинила. Ми категорично не поділяємо її думки. З огляду на ситуацію, що склалася, з 5 грудня 2019 року наше видання припиняє співпрацю з Євгенією Пліхіною – вона залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Бренд Cosmopolitan беззастережно знаходиться на боці свого народу в боротьбі за збереження незалежності і суверенітету, висловлює підтримку героям, які захищають Україну, і шанує світлу пам’ять загиблих, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє", - заявила головна редакторка журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська і зазначила, що колектив видання висловлює глибокі співчуття родині та близьким Героя.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА Цим листом хочемо висловити офіційну позицію бренду Cosmopolitan Україна щодо неприпустимого вчинку...

Опубліковано Cosmopolitan Ukraine Четвер, 5 грудня 2019 р.

Зазначимо, що пост Пліхіної викликав бурю обурення у соцмережах – відомі діячі та працівники індустрії вимагали звільнити співробітницю видання.

Нагадаємо, минулого року звільнили головну редакторку журналу Vogue UA Ольгу Сушко, яку звинуватили у плагіаті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції