Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус в Україні. Чи можливо прожити день на метровій відстані від людей

ТСН розпочинає спецпроект "Карантин".

П'ятеро журналістів ТСН розкажуть про те, як адаптуватися до нової реальності в боротьбі з епідемією коронавірусу.

Вони вдалися до експериментів та протягом тижня ділитимуться результатами у спецпроекті "Карантин", йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Починає кореспондент ТСН Мирослав Ганущак, який з підручних матеріалів змайстрував костюм соціальної дистанції та спробував прожити день, не наближаючись до інших ближче, ніж на метр, як радять лікарі. 

"Звичайно, він дуже химерний. Але ось він - обіцяний метр. Це та мінімальна відстань, яку не мав би подолати вірус, - ділиться Мирослав. - Людина за день може торкатися свого обличчя до 3 тисяч разів. Це несвідомо. Але на костюмі є обмежувачі і чухатися тепер буде непросто".

У новому костюмі кореспондент пройшовся центром Києва. Каже, подихати повітрям витримуючи дистанцію можна, але готові не всі.

"А вдома сидіти тиждень - це нормально? З розуму можна зійти. Що робити?", "Ми у 2014 році Донбас пережили, і коронавірус переживемо", - відповідають перехожі на зауваження журналіста щодо порушення правил карантину. 

Відео "Карантин": чи реально прожити день на метровій відстані від людей

ТСН розпочинає спецпроєкт "Карантин" про те, як адаптуватися до нової реальності в боротьбі з епідемією. Журналіст ТСН змайстрував костюм соціальної дистанції та спробував прожити день на метровій відстані від людей. Що з того вийшло – дивіться у сюжеті.  

"Карантин": чи реально прожити день на метровій відстані від людей

Також у костюмі Мирослав спустився до підземного переходу та спробував придбати каву в кіоску. А от для того, щоб зайти до продуктового супемаркету, конструкцію довелося зняти. 

"Тут вже буду сподіватися на маску і окуляри, - продовжує кореспондент. - Мій експеримент доводить, що поки супермаркети не обмежать кількість відвідувачів, триматися на безпечній відстані тут не вдасться". 

Загалом, на думку Мирослава, поки що карантин працює не надто успішно. "Звичка - страшна штука. Попри обмежувачі я вигадав, як торкатися обличчя. Тож, виробляємо не костюми, а нові звички. І робимо все можливе, аби лишитися вдома", - підсумував журналіст.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Кореспондент ТСН Мирослав Ганущак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції