Цушко дав Рудьковському нову посаду

Рудьковського обрано першим секретарем політради СПУ. Пропозицію про його кадрове призначення вніс лідер Соцпартії Василь Цушко.

Першим секретарем політради Соціалістичної партії України обрано Миколу Рудьковського. Пропозицію про кадрове призначення Рудьковського вніс лідер Соцпартії Василь Цушко.

Як повідомляє прес-служба СПУ, таке рішення було прийнято у суботу на засіданні політради партії.

У свою чергу, Микола Рудьковський подякував партійцям і главі СПУ за виявлену довіру. Він заявив, що його основне завдання - повернути Соцпартію у вищу політичну лігу.

"Місцеві вибори та вибори до Верховної Ради, які пройдуть в 2012 році, повинні показати життєздатність соціалістів і затребуваність наших ідей, головна з яких - боротьба за соціальну справедливість, побудова Європи в Україні," - сказав він.

Перший секретар політради Соцпартії також наголосив, що у нього немає розбіжностей з лідером партії Цушко, почесним головою СПУ Олександром Морозом, керівниками обкомів СПУ.

Він також повідомив, що підтримує лінію на співпрацю Соцпартії з тими політичними силами, які хочуть будувати благополучну і стабільну Україну.

Нагадаємо, в кінці липня лідером Соціалістичної партії України було обрано міністра економіки Василя Цушка. Зміна керівництва партії сталася на 16-му позачерговому з'їзді СПУ в Києві.

Читайте також:

Цушко замінив Мороза на посаді глави СПУ

Соціалісти прогнозують собі друге місце на виборах

Кримінальну справу проти Рудьковського закрито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: