Цушко очолить Соціалістичну партію

Міністр економіки Василь Цушко не проти очолити Соціалістичну партію замість Олександра Мороза. За інформацією джерел в СПУ, це рішення схвалив і Віктор Янукович.

Міністр економіки Василь Цушко погодився очолити Соціалістичну партію України. Про це пише "Комерсант-Україна".

З цією пропозицією в березні до нього звернувся лідер СПУ Олександр Мороз, який планує залишитися в партії на посаді почесного голови. На одному з недавніх засідань політради партії Цушко заявив: "Я не проти, але оскільки я міністр в уряді, який представляє іншу політичну силу, то без згоди Віктора Януковича прийняти пропозицію не можу".

Мороз повідомив, що цього тижня зустрічався з президентом. За інформацією джерел в СПУ, в ході цієї зустрічі глава держави схвалив намір Цушко очолити СПУ, а також запропонував Олександру Морозу посаду голови одного з дорадчих органів, створених при президенті.

"На зустрічі обговорювався ряд питань, зокрема кадрове", - зазначив Мороз.

Обговорення кандидатів на пост голови СПУ відбудеться на засіданні політради Соцпартії 29 травня. Крім Цушка, на посаду голови СПУ претендендує ще дроє: секретар політради з питань економіки і соціальної політики Валентина Семенюк-Самсоненко і перший секретар харківського обкому СПУ, голова правління заводу "Турбоатом" Віктор Суботін.

Голову партії планується обрати на черговому з'їзді, який, за словами Мороза, пройде в липні.

Читайте також:

Цушко очолив Наукову раду

Тігіпко привів до міністерства економіки Василя Цушка

Генпрокуратура закрила справу проти скандального екс-глави МВС Цушка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: