Цушко порадив українцям їхати "вчитися виживати" до Африки

На думку міністра економіки, цьогорічне спекотне літо в Україні - всього лише аномалія. "Якщо мій прогноз не справдиться, поїмо до Африки вчитися, як виживати в спеку", - зазначив він.

Міністр економіки Василь Цушко, коментуючи аномальну спеку в Україні, порадив їхати "вчитися виживати" до Африки.

На думку Цушка, цьогорічне спекотне літо - всього лише аномалія, і наступного року воно навряд чи повториться.

"Якщо мій прогноз не справдиться, то нічого страшного. Поїмо до Африки вчитися, як виживати в спеку. А якщо будуть дуже суворі зими, то поїмо на Північ за досвідом", - пожартував чиновник.

Також він вважає, що локальні пожежі завдали країні невеликих збитків. "Більше страждають люди з тиском, а який матеріальний збиток - я не знаю. У порівнянні з іншими країнами, невеликий", - заявив міністр.

Спека призвела до виникнення в Україні масштабних лісових та степових пожеж. На Луганщині та Запоріжжі, де, за офіційними даними, за один день вигоряє близько 6 тисяч га степів, вогонь вже перекинувся на два селища, де згоріли кілька житлових будинків.

Ще більше збитків завдали пожежі в Росії. За даними на 11 серпня, супутники NASA зареєстрували на території РФ 494 осередки пожеж. Жертвами вогню стали більше півсотні людей. Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю.

Читайте також:

В Україні масово горять степи, вогонь перекидається на житлові будинки

Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю

В Україну повертається 40-градусна спека

У Росії звільнятимуть невінчаних працівників, щоб Бог дарував дощі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: