Цушко розповів, як він потрапив у міністри

Глава Мінекономіки категорично заперечує, що під час президентської виборчої кампанії просив у Януковича посаду.

Міністр економіки Василь Цушко стверджує, що не проводив попередніх переговорів з командою Віктора Януковича про своє призначення міністром економіки.

"О 10 годині вечора 10 березня мені дзвонить пан Зайчук, керівник секретаріату Верховної ради, каже: "Завтра о 8 годині ранку ви повинні бути в мене, потрібно буде заповнити папери, а о 10 годині ранку ви маєте бути в ложі уряду Верховної ради. Ви будете призначені міністром економіки". Усе. Я прийшов, мене призначили", - розповів він в інтерв’ю газеті "Сегодня".

Цушко також підкреслив, що призначення з ним ніхто не погоджував. "Я вас здивую, але я за всю виборчу кампанію нікому - ні Віктору Федоровичу, жодному з керівників його штабу - не говорив, що от я відроблю, але ви мені якусь посаду дайте", - стверджує міністр.

"Були вибори, обрали президента, я прийшов на інавгурацію й пішов займатися своїми питаннями, знову ж нікого ні про що не просив. Все! Мені запропонували, і зараз я намагаюся виправдати довіру", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи пропонують йому хабара на посту міністра економіки, він відповів: "Навіть не пропонують, тому що знають - я хабарів не беру".

Він також розповів, що на посаді міністра внутрішніх справ до нього приходили "люди, у яких є імунітет" і пропонували хабара.

"Пропонували, тому що знали, що вийдуть із кабінету, тому що є цей самий імунітет. Хабар пропонували за призначення начальника обласної міліції. За такі посади тоді пропонували від 3 до 25 мільйонів доларів, принаймні до мене доходила така інформація", - розповів він.

Читайте також:

Міністр економіки Цушко: "Боюся, що завтра бомбане зростання цін"

Цушко закликав не боятися українських банків: при владі Янукович

Цушко очолить Соціалістичну партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: