Цушко відмовиться від посади глави Соцпартії

Боротьба за посаду керівника партії може розгорнутися між прихильниками Олександра Мороза, який сьогодні є почесним головою СПУ, та Миколи Рудьковського. Також у цю боротьбу може вступити Валентина Семенюк-Самсоненко.

Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко висловив намір піти з посади голови Соціалістичної партії України. Про це повідомили джерела в СПУ.

У ці вихідні відбулося розширене засідання політвиконкому СПУ, де, зокрема, Цушко заявив, що хоче залишити посаду голови партії у зв’язку зі станом здоров’я, оскільки цього літа він переніс другий інфаркт.

Водночас у партії багато хто вважає, що таке його рішення пов’язане з тим, що СПУ хоче піти в опозицію до влади, а Цушко не хоче втратити посаду голови АМКУ.

За інформацією джерела, на засіданні політвиконкому СПУ було вирішено провести 31 липня у закритому режимі з’їзд партії, хоча він планувався на вересень.

Також джерело повідомило, що боротьба за посаду керівника партії може розгорнутися між прихильниками Олександра Мороза, який сьогодні є почесним головою СПУ, та Миколи Рудьковського. Також у цю боротьбу може вступити Валентина Семенюк-Самсоненко.

Читайте також:

Партія регіонів: Цушко чесний, як би смішно це не звучало<

Цушко: я солдат команди Януковича

Цушко порадив українцям їхати "вчитися виживати" до Африки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: