Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК назвала остаточну кількість іноземних спостерігачів на виборах. Росіян немає

ЦВК назвала остаточну кількість іноземних спостерігачів на виборах. Росіян немає

Громадянам РФ відмовляли у реєстрації.

Центральна виборча комісії завершила реєстрацію іноземних спостерігачів на вибори президента України, повідомив радник голови відомства Олександр Остапа.

За його словами, загалом за ходом голосування спостерігатимуть 2344 представники 19 міжнародних організацій та 17 іноземних країн.

При цьому громадян Росії серед зареєстрованих спостерігачів немає. Остапа зазначив, що їм відмовляли у реєстрації відповідно до закону.

Нагадаємо, 20 березня  Центральна виборча комісія відмовила Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ в реєстрації росіян міжнародними спостерігачами під час виборів президента України, які заплановані на 31 березня.  Напередодні, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах.

Відео Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Спостерігачів із Росії не пустять на вибори в Україну. Народні депутати ухвалили закон, який забороняє бути офіційним спостерігачем громадянам держави-агресорки, та особам, пропозиції щодо яких внесла країна-окупантка. За даними розвідки, РФ готує безпрецедентне втручання в українські вибори і вже передбачила на це близько 350 мільйонів доларів.

Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції