ЦВК не працюватиме в ніч виборів

Центрвиборчком не буде працювати в ніч з 31 на 1 листопада, основну роботу виконуватимуть територіальні виборчі комісії.

Центральна виборча комісія не працюватиме в ніч виборів - проти 1 листопада.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

"В день виборів ЦВК надаватиме тервиборчкомам консультативно-дорадчу допомогу. Також ЦВК має право витребувати протоколи тервиборчкому у разі, якщо буде встановлена бездіяльність ТВК щодо встановлення результатів виборів", - сказав Магера.

За його словами, основну функцію щодо проведення виборів і підведення підсумків покладено на територіальні виборчі комісії, які оброблятимуть протоколи, що поступають до них від дільничних виборчих комісій.

Заступник голови ЦВК також відзначив, що за чинним законом "Про місцеві вибори" роль ЦВК мінімізована, і основні події розгортатимуться в тервиборчкомах, а за наявності суперечок в ході виборчого процесу - в судах. Він додав, що закон не встановлює жорсткі часові межі для підведення підсумків голосування тервиборкомами.

Напередодні ЦВК зареєструвала 14 спостерігачів від міжнародних організацій. Також були внесені зміни до складу ТВК в чотирьох регіонах.

15 жовтня ЦВК повністю завершила процес реєстрації кандидатів в мери і депутати місцевих органів влади.

Все про місцеві вибори в Україні читайте тут.

Читайте також:

Глава МОЗ після виборів піде у відставку

Кожен п’ятий українець готовий продати свій голос

Янукович наказав губернаторам сприяти опозиції на виборах

У Тягнибока закликали продавати нирки і дітей замість голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: