ЦВК почала чистити списки від "мертвих душ"

До виборів 31 жовтня Центральна виборча комісія доручила знищити понад чотири тисячі зайвих записів з Державного реєстру виборців.

У рамках підготовки до проведення місцевих виборів 31 жовтня Центральна виборча комісія доручила знищити понад 4 тисячі зайвих записів з Державного реєстру виборців.

437 органам ЦВК доручила знищити записи у зв'язку з виявленням випадків кратного включення одного й того ж виборця до Держреєстру.

Крім того, ЦВК прийняла постанову, якою доручила відповідним органам внести зміни до персональних даних 889 громадян у Держреєстрі виборців щодо їхніх виборчих адрес.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. За прогнозами експертів, явка на виборах буде низькою. Великою мірою, на думку аналітиків, це пов'язано з розчарованістю виборців у тому, що місцева влада не виконує своїх передвиборних обіцянок.

Тим часом Верховна рада планує розглянути на позачерговій сесії дві принципові зміни до закону про місцеві вибори. Зокрема, депутати хочуть скасувати вимогу реєстрації місцевих організацій партій не пізніше ніж за 365 днів до дня виборів для одержання права висувати своїх кандидатів на виборах і збільшити склад виборчих комісій на 3 члени.

Читайте також:

Янукович вимагає переписати правила місцевих виборів

На місцевих виборах прогнозують низьку явку

Скандальний закон про місцеві вибори набув чинності

Заробітки на виборах: 5 тисяч по оголошенню, 15 тисяч - по знайомству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: