ЦВК почала опрацьовувати протоколи з мокрими печатками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вже прийняли 6 протоколів.

Центральна виборча комісія почала приймати та опрацьовувати протоколи окружних виборчих комісій з мокрими печатками про підсумки другого туру голосування на виборах президента України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Центрвиборчком прийматиме та опрацьовуватиме протоколи в режимі продовжуваного засідання, яке завершиться тільки після прийому останнього з доставлених до ЦВК протоколів ОВК.

"Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято протоколи про підсумки повторного голосування окружних виборчих комісій 6 територіальних виборчих округів: № 146 (Полтавська область), № 212, 213, 219, 220, 222 (місто Київ)", – додали в комісії.

ЦВК розпочала прийняття протоколів окружних виборчих комісій про підсумки повторного голосування з мокрими печатками 22...

Опубліковано Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine Понеділок, 22 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську. 

ВідеоОфіційні дані ЦВК має оприлюднити до 1 травня

Усі опитування виборців дали практично однакову інформацію. За даними екзит-полу ТСН, який робили спеціально на замовлення 1+1, у Зеленського 72,8% голосів, у Петра Порошенка 27,2%. За результатами Національного екзит-полу, він трохи менший за масштабами, 73% рівно у Зеленського і 25,5% у Порошенка. Розрив між кандидатами величезний.    

Офіційні дані ЦВК має оприлюднити до 1 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції