ЦВК почала формувати виборчі комісії на місцеві вибори

Політичні партії подали понад 17,5 тисяч кандидатур для включення до складу територіальних виборчих комісій.

Центральна виборча комісія на засіданні 15 вересня розпочала формування складів територіальних виборчих комісій на місцеві вибори 31 жовтня.

Як повідомив голова ЦВК Володимир Шаповал, для включення до складу ТВК політичними партіями подано понад 17,5 тисяч кандидатур. З них, зокрема, понад 13,5 тис. - від парламентських партій, і понад 4 тис. - від інших партій.

Загалом ЦВК має сформувати 24 обласних, 2 міські (Києва і Севастополя), 474 районних, 166 міських міст обласного значення і 4 районних у місті Севастополі ТВК.

За словами Шаповала, загалом від місцевих організацій політичних партій надійшло понад 9,3 тис. подань щодо включення до складу ТВК. Із них 5,1 тис. – від парламентських партій і понад 4,2 тис. - від інших партій.

Всього до складу 670 ТВК пропонується включити 11 тис. 369 кандидатів від місцевих організацій 83 політичних партій.

Нагадаємо, виборча кампанія стартувала в Україні 11 вересня. Цього разу місцеві вибори обійдуться державі більш ніж в 1 мільярд гривень.

Голосування на виборах місцевих органів влади в усіх регіонах країни, крім Києва і Тернополя, де місцева влада була обрана позачергово, відбудеться 31 жовтня.

Читайте також:

Місцеві вибори коштуватимуть більше мільярда

"Регіони" запросили міжнародних спостерігачів на місцеві вибори

Азаров пообіцяв, що уряд не втручатиметься в хід виборів

Крісло депутата Ради Криму коштує до 200 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: