ЦВК сьогодні оголосить про старт передвиборчої кампанії

Центрвиборчком також має намір розглянути календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів 31 жовтня.

Центральна виборча комісія розгляне питання про оголошення початку виборчого процесу з виборів депутатів Верховної ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010. Засідання відбудеться 3 серпня о 14:30.

Крім того, буде розглянено календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів депутатів ВР АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 і низку інших питань щодо організації виборчого процесу.

Нагадаємо, 2 вересня ЦВК затвердила форми подання кандидатур до складу територіальних виборчих комісій на місцевих виборах.

Зокрема, відповідні подання повинні бути внесені на паперових носіях і в електронній формі. Для зручності при підготовці документів суб'єктами подання кандидатур всі форми подання у виборчі комісії різних рівнів розміщуються на веб-сайті ЦВК.

Також на цьому засіданні було розглянуто питання про зміну виборчих адрес виборців.

За результатами розгляду ЦВК доручила відповідним органам внести зміни в персональні дані 1 040 громадян у державному реєстрі виборців щодо їхніх виборчих адрес. 26 серпня ЦВК затвердила форму й колір виборчих бюлетенів на місцевих виборах.

Зазначимо, чергові місцеві вибори відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

ЦВК не вичистить перед виборами мертві душі

Новий закон про місцеві вибори набув чинності

Янукович узаконив нові правила місцевих виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: