ЦВК утворила виборчі дільниці для голосування військових в зоні ООС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього створено 80 дільниць.

Центральна виборча комісія утворила спеціальні виборчі дільниці та комісії на території військових частин у зоні проведення операції Об`єднаних сил.

Про це у четвер, 14 березня, повідомляє прес-служба ЦВК.

ЦВК утворила у винятковому випадку 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей.

Таким чином, на території Донецької області утворено 65 виборчих дільниць, на території Луганської – 14, та ще одна на території Львівської області.

Також утворено дільничні виборчі комісії на вказаних спеціальних виборчих дільницях.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. 

Відомо, що Центральна виборча комісія уклала договір з державним підприємством "Поліграфічний комбінат Україна" на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента загальною вартістю 166,36 млн грн.

Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

ВідеоВибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Центральна виборча комісія замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів, тоді як виборців - лише 35 мільйонів. При цьому точну кількість українців, які братимуть участь у голосуванні, в ЦВК назвати не можуть. Кажуть, це стане відомо лише за тиждень до президентських виборів.

Вибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Залиште свій коментар

Вибір редакції