ЦВК: вибори були схожі на імітацію

Місцеві вибори подекуди важко назвати виборами. Вони більше схожі на імітацію - заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Вибори до місцевих рад подекуди схожі на імітацію.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"Власне, дуже багато питань до цих місцевих виборів, які подекуди дуже важко назвати виборами, більше це схоже на імітацію. Дуже великою мірою це стосується і тих подій, які відбуваються сьогодні у місті Львові, у Львівській області, у Київській області, в решті регіонів, де влада дуже активно втручалася у виборчий процес, зокрема, з метою перешкодити як реалізації активних виборчих прав, так і пасивних виборчих права", – зазначила вона.

Усенко-Чорна зауважила, що виборці не мали можливості достоятися у чергах і взяти участь у голосуванні.

"У мінімальному складі сформовані дільничні виборчі комісії – у тому ж самому місті Львові, і закінчуючи такими грубими порушеннями, як зловживання повноваженнями територіальних виборчих комісій, щоб, з одного боку, не допустити до реєстрації кандидатів, аби зняти їх із реєстрації, або забезпечити підміну одних партійних організацій і забезпечити реєстрацію так званих "фальшивих списків", - наголосила вона.

"Усі такі дії, які активно були вмонтовані в територіальні виборчі комісії, призводять до того, що вибори, принаймні у суспільстві, поставлені під сумнів", – зауважила заступник голови ЦВК.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Азаров: явка виборців склала 50%

Екзит-пол: на виборах до міськрад лідирує Партія регіонів

Результати екзит-полів: на виборах перемогла Партія регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: