Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК відмовилася внести Єфремова у список "Опозиційного блоку"

Єфремова підозрюють у державній зраді.

Центрвиборчком не вноситиме Олександра Єфремова до першої десятки "Опозиційного блоку". Але під час дострокових виборів до парламенту проголосувати він зможе у СІЗО, йдеться у ТСН.19:30.

Про намір внести Єфремова до списку у п'ятницю, 14 червня, заявив перший номер партії Євген Мураєв. Але за законом, пояснюють у Центральній виборчій комісії, зробити це не вдасться.

ВідеоЦВК не вноситиме Єфремова до першої десятки "Опоблоку"

Він уже 3-й рік перебуває у слідчому ізоляторі через підозру у державній зраді. Про намір внести Єфремова до списку у п'ятницю заявив перший номер опоблоку - Євген Мураєв. Але за законом, пояснюють у центральній виборчій комісії, зробити це не вдасться.  

ЦВК не вноситиме Єфремова до першої десятки "Опоблоку"

Всі списки із кандидатами політичні сили мали подати до 10 червня, після з'їзду партії. Після цього вони мають повне право виключати заявлених кандидатів, але додавати нових людей - уже ні. Якщо політсила не дотримуватиметься норм закону, то у ЦВК можуть виникнути питання щодо реєстрації усього списку.

Нагадаємо, Єфремов уже третій рік перебуває у слідчому ізоляторі через підозру у державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР", організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Старобільський районний суд Луганської області 24 квітня подовжив запобіжний захід (тримання під вартою) обвинуваченому Єфремову до 22 червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції