ЦВК законно відмовила Симоненку у реєстрації кандидатом в президенти - Верховний суд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відмова обґрунтована забороною Компартії.

Верховний суд вважає правильним висновок суду першої інстанції про те, що постановою ЦВК лідеру Комуністичної партії Петру Симоненку правомірно відмовлено в реєстрації кандидатом у президенти. 

Про це йдеться у повідомленні суду у Facebook.

Суд обґрунтував свою позицію тим, що невідповідність статуту, найменування та символіки партії, яка висуває свого кандидата, вимогам закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", обумовлює відмову йому в реєстрації.

У суді також наголосили, що політичні партії, обласні, міські, районні організації або інші структурні утворення, діяльність, найменування та символіка яких не відповідають вимогам зазначеного вище закону, не можуть бути суб'єктом виборчого процесу.

Якщо кандидата на пост Президента України висунуто партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають...

Опубликовано Верховний Суд Вторник, 12 февраля 2019 г.

Нагадаємо, Шостий апеляційний адміністративний суд на засіданні 6 лютого, відмовив у задоволенні позову голови Комуністичної партії України Петра Симоненка до Центральної виборчої комісії.

3 січня заборонена в Україні Комуністична партія висунула кандидатом у президенти на виборах 2019 року Петра Симоненка.

Втім ще у січні міністр юстиції України Павло Петренко попереджав, що лідер забороненої в Україні Комуністичної партії Петро Симоненко не може висувати свою кандидатуру на посаду українського президента від комуністів.

Відео ЦВК відмовила Петру Симоненку у реєстрації кандидатом у президенти

Таке рішення члени комісії ухвалили одноголосно. Там пояснили - зареєструвати Симоненка не могли, бо він висувався від Комуністичної партії, пропаганда і символіка якої в Україні заборонена. В його анкеті відсутня інформація про місце проживання на території України протягом останніх десяти років. 

ЦВК відмовила Петру Симоненку у реєстрації кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції