Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЦВК завершила перерахунок голосів на скандальному 50-му окрузі на Донеччині

Члени Комісії перебрали на себе функції окружної комісії.

Члени Центральної виборчої комісії завершили повторний підрахунок голосів на скандальному 50-му виборчому окрузі на Донеччині.

Про це Комісія повідомила у ніч проти 5 серпня.

ЦВК здійснила повноваження місцевої окружної виборчої комісії та перерахувала голоси на 14 виборчих дільницях цього округу. 

У засіданні Комісії оголошено перерву.

На сайті ЦВК наразі зазначається, що у 50-му окрузі переміг кандидат від "Опозиційного блоку" Руслан Требушкін – у нього 30,33% (19 329 голосів). На другому місці – самовисуванець Андрій Аксьонов із 28,92% (18 431 голосів).

Нагадаємо, в окрузі №50, за попередніми даними ЦВК після опрацювання 100% електронних протоколів, перемагав із 30,29% Покровський міський голова Руслан Требушкін від "Опозиційного блоку". Другим ішов самовисуванець, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов (29,97%), який відставав від Требушкіна на 206 голосів.

Місцеві жителі влаштували акцію протесту через можливі фальсифікації з підрахунком голосів. Увечері 23 липня ОВК №50 почала проводити перерахунок бюлетенів. Ввечері ОВК вирішила проводити засідання без кандидатів, спостерігачів та ЗМІ.

Напередодні літаком у супроводі поліції члени ЦВК забрали папери з Покровська до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав, і ЦВК перебрав на себе його фукнції. Бюлетені перераховували на камеру, аби усі присутні їх бачили. Одразу на двох дільницях у пачках за одного із кандидатів було знайдено загалом понад 300 недійсних бюлетенів - на них проставлені кілька позначок.

Відео Вже 11 годин безперервно члени ЦВК перераховують голоси із 50-го округу

Перевіряють документацію 14 дільниць. В історії українських виборів це безпрецедентний випадок, коли функцію окружкому виконує ЦВК. Напередодні, літаком у супроводі поліції члени комісії самі забрали папери з Покровська, що на Донеччині, до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав.  

Вже 11 годин безперервно члени ЦВК перераховують голоси із 50-го округу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції