ЦВК збільшила видатки на президентські вибори через велику кількість кандидатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Видатки збільшено на майже 10 млн грн.

Центральна виборча комісія затвердила розподіл коштів державного бюджету, виділених на підготовку та проведення виборів президента України.

Як пояснили у прес-службі ЦВК, необхідність внесення змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів. 

"Після внесених змін сума видатків комісії збільшилась на 9 млн 947 тис. 723 гривні і становить 275 млн 978 тис. 531 гривню", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, ЦВК затвердила розподіл коштів держбюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів президента, на загальну суму 2,355 млрд. гривень. У вказаному Розподілі видатки ЦВК, згідно з ухваленою постановою, становлять 275 млн 978 тис. 531 гривню, на окружні виборчі комісії розподілено 40 млн 820 тис. 686 гривень, на дільничні виборчі комісії - 1 млрд 146 млн 616 тис. 619 гривень.

Крім того, у разі проведення повторного голосування з виборів президента України передбачено резерв коштів, який становить 891 млн 464 тис. 164 гривень.

Вибори в Україні, застава, президенти, Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів на посаду президента України.

3 лютого Центрвиборчком завершив прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

ВідеоЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України

Серед них - 40 чоловіків і лише 4 жінки. Більш, ніж половина охочих - самовисуванці. Загалом же документи до ЦВК подали майже сто людей. Вибори президента відбудуться 31 березня, другий тур - за три тижні після першого.

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них - в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією "Сила людей" журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції