Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ця людина не має до нас стосунку": у ВО "Автомайдан" відреагували на стрілянину в Одесі

В організації переконуюють, що перестрілка сталася через "кришування" ігрових автоматів.

В офіційній заяві Одеського відділення Всеукраїнського об'єднання "Автомайдан" наголосили, що чоловік, на якого вчора ввечері скоєно напад, не є членом "Автомайдану".

Текст заяви опублікували на сторінці у Facebook.

В заяві йдеться про те, що ця людина є наближеною до лідера організації "Автомайдан Одеса" Євгена Резвушкіна, але була виключена з організації.

"Він був виключений і внесений до опублікованого на її офіційному сайті Black List, зокрема, через його бажання перетворити громадську організацію фактично на бандитське угрупування", - сказано в заяві.

Також в заяві зазначають, що цей напад не можна називати "нападом на активістів за їхню позицію в боротьбі з беззаконням", оскільки він стався через конфлікт, пов'язаний з "кришуванням" роботи ігрових автоматів.

"Вчорашній напад є виключно розбірками місцевих бандитів, які не мають нічого спільного з діяльністю "Автомайдану" ані в Одесі, ані по всій Україні", - додали в організації.

При цьому підкреслили, що цей випадок має бути ретельно розслідуваний, оскільки в іншому разі місцеві еліти продовжуватимуть використовувати  криміналітет проти справжніх активістів. В організації вважають, що обстріл автомобіля вкотре підтверджує, що ситуація в Одесі давно вийшла з-під контролю правоохоронних органів і потребує втручання керівництва держави.

Нагадаємо, що поблизу однієї з автозаправок в Одесі на Люстдорфській дорозі 6 жовтня невідомі розстріляли автомобіль За інформацією видання "Думская", в автівці перебував  активіст одеського "Автомайдану". 

Підозрюваних у замаху на чоловіка вже затримала поліція. Правоохоронці вважають, що що стрілянина пов'язана з гральним бізнесом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції