Ця машина – любов Димінського: на СТО розповіли про "Мерседес", який потрапив у смертельну ДТП

У справі відбулася низка обшуків, зокрема на автосервісі, де обслуговували автомобіль.

У межах розслідування смертельної ДТП за участі автомобіля бізнесмена і власника футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського відбулися обшуки. Їх санкціонував Печерський районний суд Києва, повідомляє кореспондент ТСН.

Близько двох десятків слідчих зі Львова і Києва, а також працівники спецпідрозділу КОРД прийшли за кількома адресами, які мають дотичність до Димінського. Зокрема, з самого ранку обшукали приміщення автосервісу, де обслуговувався "Мерседес" бізнесмена. Правоохоронці вилучили документи за 15-19 серпня, обшук паралізував роботу СТО на три години.

ВідеоПравоохоронці в офісі Димінського намагалися знайти його зразки ДНК

У сервісі повідомили, що за три-чотири дні до смертельної ДТП авто Димінського проходило плановий техогляд і косметичний ремонт бампера. Машина була в ідеальному технічному стані, авто обслуговується з 2012 року. "Такі клієнти завжди слідкують за автомобілем, він в доброму стані. На авто пробіг 26 тисяч, машина 2012 року. Це є машина, я так розумію, любов пана Димінського, машина вихідного дня – там десь прокататись, проїхатись, це не є такий робочий період машини, тому вона в досить ідеальному стані", - розповів директор сервісу "Західно-Український автомобільний дім" Олександр Солошенков.

Як повідомлялося вранці, в головному офісі львівського бізнесмена Димінського відбувалися слідчі дії. Зокрема, біля офісу стояв автобус із правоохоронцями в повному екіпіруванні. Двері до офісного приміщення зачинені. При цьому співробітники, як і львівські правоохоронці, не коментують обшуки. Місцеві слідчі посилаються на те, що обшук проводять київські колеги. Також журналістам вдалося зафіксувати, як із офісу вийшло двоє правоохоронців. Вони швидко сідають в автобус, який припаркований поруч. Також на відео видно, як охоронці Димінського на позашляховику їдуть геть з офісу

Нагадаємо, напередодні охоронець бізнесмена Андрій Борщ, який взяв на себе провину за смертельну ДТП, вийшов із СІЗО. Суд пом'якшив йому запобіжний захід - тепер він під цілодобовим домашнім арештом. Після експертизи ДНК слідчі не беруться казати, що за кермом був саме Борщ. Тим часом брат загиблої Наталі Тріли переконаний, що за кермом був не охоронець, а сам Димінський. Він твердить, що йому про це сказали очевидці, які начебто бояться свідчити проти впливового бізнесмена. Родичі Наталі вважають, що Андрій Борщ має лишатися за гратами. "Якщо людина бере на себе відповідальність за злочин, який вчинила інша людина, тим самим дає неправдиві свідчення, тим самим прикриває злочин – за це має понести відповідальність, має бути позбавлений волі", - каже Андрій Мацевко.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар