Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДАБІ, яка очолила антикорупційний рейтинг - встановила новий рекорд з корупції

Нещодавно назначеного керівника ДАБІ Херсонської області затримали при отриманні хабаря за погодження дозвільної документації. Чиновник, перебуваючи на посаді всього 21 день, встановив новий корупційний рекорд в Україні.

Про це повідомив Генеральний прокурор України на своїй сторінці у Facebook.

Виконуємо обіцянку, дану будівельникам на нараді у віце- Прем‘єра Зубка: кожна заява про вимагання хабаря чиновниками...

Опубликовано Юрій Луценко Пятница, 16 ноября 2018 г.

Затриманий Сергій Циклінський був назначений керівником Херсонської ДАБІ 25 жовтня, після спільної наради Генерального прокурора Юрія Луценка та Міністра регіонального розвитку Генадія Зубка.

Причиною для проведення спільного засідання стала резонансна заява Юрія Луценко про те, що хабарі у ДАБІ зросли вчетверо порівняно із 2013-им роком та одночасна серія гучних звільнень обласних керівників ДАБІ за звинуваченням у корупції.

Нагадаємо, що за два дні до затримання керівника Херсонської ДАБІ антикорупційна організація “Разом проти корупції” назвала Міністерство регіональної політики (структурною ланкою якого є ДАБІ) – лідером у впровадженні антикорупційних заходів.

Дуже класна новина! Дуже класний результат! Мінрегіон – лідер у впровадженні антикорупційних заходів!✌️Причому...

Опубликовано Геннадій Зубко Cреда, 14 ноября 2018 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції