Дачі та автопарк влади обходяться бюджету в 107 мільйонів

На утримання баз відпочинку та автобази ДУСі цього року з бюджету виділено 107 мільйонів гривень. Для порівняння, на оздоровлення інвалідів - 97 мільйонів.

На утримання будинку відпочинку "Конча-Заспа", комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" та автобази Державного управління справами при президенті України (ДУСі) цього року з бюджету виділено 107 мільйонів гривень.

Для порівняння - на санаторно-курортне оздоровлення інвалідів цього року виділено 97 мільйонів, на фінансування всіх українських бібліотек - 108 мільйонів гривень.

Як відповіла Адміністрація президента на запит "Української правди", відповідно до закону про держбюджет на 2011 рік передбачені видатки споживання на утримання "Конча-Заспи" в обсязі 29 мільйонів 309 тисяч 800 гривень, "Пущі-Водиці" - 16 мільйонів 23 тисячі 100 гривень.

Крім цих 45 мільйонів, на ремонт будинку комендатури "Конча-Заспи", яким користується охорона, виділено 14 мільйонів гривень.

Зауважимо, що лише нещодавно Адміністрація президента вперше оприлюднила офіційний список жителів державних резиденцій - після того, як набув чинності закону "Про доступ до публічної інформації".

Наразі Адміністрація президента також повідомила, що кошторис автобази ДУСі цього року становить 48 мільйонів 229 тисяч гривень.

Станом на 25 травня 2011 року в автобазі ДУСі обліковувалося 455 одиниць автотранспортних засобів. З них 349 легкових автомобілів, 36 вантажних, 47 мікроавтобусів та автобусів, а також 23 одиниці спеціальної техніки (зварювальні агрегати, навантажувачі, причіпи та інше).

"З цього переліку близько 100 автомобілів потребують капітального ремонту, морально та фізично застарілі", - сказано у відповіді Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації.

Таким чином, на "Конча Заспу" з будинком комендатури, "Пущу-Водицю" та автобазу ДУСі цього року загалом передбачено 107 мільйонів гривень.

Тим часом, за даними останнього соціологічного опитування, за останній рік погіршення матеріального становища відчули 67% українців. Кожній десятій родині не вистачає грошей на їжу, ще 44% родин складно купувати одяг та взуття. Лише менше 6% відсотків громадян вказали на покращення матеріального становища.

Читайте також:

Кожній десятій українській родині не вистачає грошей на їжу

Стало відомо, хто з чиновників живе на держдачах Конча-Заспи та Пуща-Водиці. СПИСОК

Януковичу побудували в "Межигір'ї" палац на воді у стилі "донецький шик"

В автопарку Януковича 150 машин, у Азарова – майже 200

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: