ДАІ дозволила вписувати родичів у техпаспорт авто

Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів заявила, що вписувати родичів у техпаспорт вже можна, але ДАІ тримає це в таємниці.

Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) 8 жовтня домовилася з начальником Департаменту ДАІ МВС України Валерієм Лозовим про відновлення можливості внесення до свідоцтва про реєстрацію машини близьких родичів автовласника.

Раніше, у квітні цього року, право вписувати в техпаспорт родичів було скасовано Міністерством юстиції.

За словами генерального директора ВААІД Олега Назаренка, інструкція з реєстрації транспортних засобів ще не ухвалена і знаходиться на узгодженні в Мін'юсті.

Разом з тим, за даними ВААІД, Департамент ДАІ вже розіслав по МРЕВ службову телеграму N418-5027, в якій, зокрема зазначається: "забезпечити внесення за бажанням власника і його письмовою заявою до свідоцтва про реєстрацію ТЗ права на керування ТЗ його близьким родичам (батьки, діти, брати, сестри, діди, баби, онуки, тесть, теща, свекор, свекруха, усиновителі, усиновлені) не більше двох родичів".

"Зрозуміло, що інформація про таку можливість для автовласників не афішується ані працівниками МРЕВ, ані нотаріусами, які користуючись некомпетентністю і не інформованістю громадян заробляють додаткові кошти на дорученнях і тимчасових реєстраційних талонах на право керування ТЗ", - зазначив Назаренко.

Нагадаємо, у квітні цього року уряд заборонив вписувати у техпаспорт найближчих родичів автовласника. Постанова Кабміну №1371 вимагає оформлення окремого паперу на кожного родича.

Це може бути тимчасовий реєстраційний талон (до трьох років), який можна оформити у МРЕВ за 66 гривень, або нотаріально завірена довіреність (ціна на три роки - близько 250 грн.).

Читайте також:

За купівлю водійських прав запровадять кримінальну відповідальність

ДАІ заборонила вписувати в техпаспорт родичів

ДАІ готова відмовитися від техогляду, але залишити за собою талони

ДАІ змінить Правила дорожнього руху до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: