ДАІ дозволила їздити в місті до 100 км / год

У столиці ділянок зі знаком "80 км / год" - близько 20.

ДАІ офіційно дозволила розганятися в місті до 100 км / год на ділянках колії, де висить знак про допустимої швидкості 80 км / ч. Телеграма, де даються докладні роз'яснення, вже розіслано департаментом ДАІ в регіональні підрозділи. Таким чином, можна вважати закритим питання: чи не можуть інспектори оштрафувати їх, якщо вони, відповідно до правил дорожнього руху, додадуть двадцятку до дозволеної швидкості знаком. Відповідь однозначна: не повинні!

У столиці ділянок зі знаком "80 км / год" - близько 20. "Така швидкість допускається там, де хороше дорожнє покриття, достатня кількість смуг і розділові бар'єри. В умовах цього знаку працює правило 20 км / ч. Автоінспектор буде зупиняти і карати, тільки якщо водій перевищить швидкість понад ці 20 км / год", -- розповів начальник прес-служби київського управління ДАІ Євген Кравець.

Якщо ж ви їхали по дорозі, роздільної 80 км / год, із швидкістю, скажімо, 95 км / год, і вас зупинив даїшник з претензією, що ви порушили вимоги знаку, то на такого інспектора можна поскаржитися до департаменту ДАІ листом або по телефону гарячої лінії (044) 272-46-59. Автоінспекція призначить службову перевірку. На більшості доріг у містах України 80 км / год - це максимально допустима швидкість (60 км / год і 20).

Читайте також:

Луценко змусив ДАІ оглядати машини 6 днів на тиждень

Приховати номерні знаки автомобіля від ДАІ - реально

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

 

 

ВідеоДАІ дозволила їздити до 100 км / год

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: