ДАІ хоче прибрати маршрутки з центра Києва, замінивши їх тролейбусами

Керівник столичної ДАІ наполягає на терміновому виведенні маршрутних таксі за межі центральної частини міста.

Новий начальник київського управління ДАІ Анатолій Курінний виступає за негайне скасування рейсів маршрутних таксі в центрі столиці.

"Перенасиченість маршрутами, різнокаліберних транспортом, неорганізовані і необладнані зупинки і кінцеві пункти маршрутів створили напружену ситуацію", - пояснив він.

Щоб вирішити цю проблему, за словами Курінного, необхідно "терміново вивести за межі центральної частини міста маршрутні таксі, замінивши їх автобусами і тролейбусами великої місткості".

Крім того, серед причин заторів на вулицях столиці керівник управління ДАІ назвав масове порушення водіями правил дорожнього руху, хаотичне паркування автотранспорту через відсутність обладнаних паркінгів, а також відсутність сучасної автоматизованої системи управління дорожнім рухом.

Ще однією причиною труднощів в пересуванні Києвом, на його думку, є відсутність кільцевих магістралей, що, у свою чергу, призводить до значного скупчення автомобілів у центральній частині міста і - відповідно - ускладнення дорожнього руху.

Читайте також:

ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

Через ремонт доріг Київ очікує транспортний колапс: карта заторів

Київ за завантаженістю доріг впритул наблизився до Москви

На ремонт столичних доріг виділили понад 100 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: