ДАІ не підвищуватиме штрафи за порушення правил дорожнього руху

Відомство не має наміру найближчим часом підвищувати штрафні санкції за порушення Правил дорожнього руху.

Начальник ДАІ МВС України Валерій Лозовий заявив, що відомство не має наміру найближчим часом підвищувати штрафні санкції за порушення Правил дорожнього руху.

"Щодо збільшення штрафних санкції. На цю тему розмов ми не піднімали. Поки на даному етапі ми вважаємо достатніми чинні штрафні санкції. Ми працюємо поки щодо законодавства, введеного в дію в 2008 році", - сказав він.

За словами Лозового, ДАІ зараз працює над існуючими труднощами фото-та відеофіксації порушення Правил дорожнього руху. "Ми допрацьовуємо законодавство. Окремі проекти будуть вноситися до Верховної Ради", - сказав він.

Він також повідомив, що ДАІ тестує новий прилад, який фіксує порушення швидкісного режиму транспортними засобами.

"Зараз ми проводимо тестування іншого приладу Трукам. Він більш сучасний, ніж Візир, більш точно визначає швидкість транспортного засобу, незважаючи на великий транспортний потік на автомагістралі", - сказав Лозовий.

За словами начальника ДАІ, даний прилад також захищений від втручання в його роботу співробітниками ДАІ і у випадку прийняття на озброєння буде паралельно застосовуватися з уже існуючим Візиром.

Лозовий зазначив, що позитивно ставиться до такого методу встановлення порушень швидкісного режиму як фотофіксація, а Візир, за його словами, є маленьким кроком до ширшого впровадження спеціальних фотовідеоприладів.

Неоплачені штрафи за порушення правил дорожнього руху закрили виїзд за межі країни тисячам українців.

Читайте також:

Сім'ї загиблого у ДТП з кортежем Януковича пропонували 30 тисяч

Даішники збили мотоцикліста, побили його ногами і побажали "здохнути"

Співробітник ДАІ збив на смерть чоловіка в Одеській області

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: