ДАІ не пустила опозиціонерів на мітинг до Києва

Опозиціонери скаржаться, що ДАІ заборонило перевізникам везти їх до Києва на мітинг. ДАІ заперечує.

Опозиціонери стверджують, що міліція перешкоджала протестувальникам із усієї України потрапити на мітинг до Києва, який має відбутися 7 вересня.

Зокрема, в Луганській, Чернігівський та Львівській областях ДАІ заборонило перевізникам обслуговувати опозиційні сили. Водночас, у ДАІ спростовують ці звинувачення.

Голова Чернігівської обласної організації ВО "Свобода"Андрій Міщенко замовив у декількох приватних перевізників автобуси для охочих поїхати на мітинг під Верховною Радою. Напередодні представники фірм зателефонували замовнику і повідомили, що відмовляються везти протестувальників до Києва.

За словами Міщенка, перевізники пояснили це тим, що Державна автоінспекція погрожувала забрати у них ліцензію, якщо вони повезуть опозиціонерів.

"Всі перевізники відмовилися. Із Чернігова мало бути два автобуси, а також з кожного районного центру. Всюди перевізникам погрожували відібрати ліцензію. Мовляв, якщо піймають по дорозі до Києва, то поставлять автобуси на штрафний майданчик. Навіть якщо навіть проскочимо, то в Києві на стоянках зафіксують номери і згодом заберуть ліцензію", - сказав Міщенко.

За його словами, перевізники погодилися забрати опозиціонерів із Києва, але відвезти до столиці - ні.

Водночас, у Львові прихильники партії "Батьківщина" також не могли потрапити до Києва. За інформацією обласного осередку партії, перевізники, посилаючись на погрози міліції забрати ліцензії, відмовились обслуговувати мітингувальників.

Така ж доля спіткала і луганських опозиціонерів. Голова тамтешньої облорганізації ВО "Свобода" Дмитро Снєгирьов завив, що замовив автобуси у чотирьох перевізників, і всі вони відмовились, пояснюючи це забороною міліції перевозити мітингувальників до Києва.

Луганчани поїхали до столиці потягами і маршрутками. Хоча учасники мітингу підозрюють, що правоохороні органи спробують розігнати пікетувальників біля Верховної Ради.

У свою чергу, міліція заперечує свою причетність до відмови перевізників везти до Києва людей. Так, начальник прес-служби ДАІ Луганська Ольга Хомякова, що "у нас вільний в'їзд і вільний виїзд із Луганщини. Взагалі немає таких даних, що якісь автобуси ми не пускали кудись".

І керівник прес-служби ДАІ Львівщини Світлана Добровольська повідомила, що жодного тиску працівники автоінспекції не чинять. За її словами, якщо перевізник не може їхати, значить, у нього немає відповідних документів чи технічно несправний автобус - і тут немає жодної політики.

Нагадаємо, 7 вересня під стінами Верховної ради проходитиме мітинг (організований НКЗУ і Юлією Тимошенко зокрема) проти підвищення цін на газ.

Читайте також:

Тимошенко скликає українців під стіни Ради "боротися проти грабіжників"

"Свободівців" не пускають у Київ на акцію протесту

ПР: Тимошенко спровокує руйнацію економіки акціями протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: