ДАІ незаконно ловила автолюбителів на закордонний "Візир"

Протягом січня-лютого поточного року до органів прокуратури України надійшла значна кількість звернень громадян щодо незаконного використання закордонних "Візирів".

Перевірка Генпрокуратури встановила, що Департамент ДАІ МВС незаконно використовував технічні засоби іноземного виробництва "TrueCAM LNI 20/20" і "Арена" для фіксації порушень правил дорожнього руху

Як повідомили в прес-службі ГПУ, протягом січня-лютого поточного року до органів прокуратури України надійшла значна кількість звернень громадян з приводу законності притягнення до адміністративної відповідальності у сфері порушення правил дорожнього руху, зафіксованих за допомогою технічних засобів іноземного виробництва "TrueCAM LNI 20 / 20" та "Арена".

Дані технічні засоби використовуються Департаментом ДАІ МВС без експертного висновку або сертифіката відповідності, що є порушенням вимог законів України "Про інформацію" та "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах".

За результатами перевірки з метою захисту прав громадян та інтересів держави Генеральної прокуратурою України 11 березня 2011 начальнику Департаменту ДАІ МВС України внесено припис про усунення виявлених порушень закону.

Читайте також:

У ДАІ з'явилися нові радари, а водії озброїлися реєстраторами

ДАІ озброїлося новими лазерними вимірювачами швидкості

На дорогах України з'явилися американські радари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: