ДАІ очолив засновник "Фонду сприяння донецькій міліції"

Новий керівник Державтоінспекції також є вихідцем з Донбасу, і на попередній посаді очолював ДАІ м. Донецьк.

Наказом МВС від 16 березня 2010 року полковника міліції Валерія Лозового призначено начальником Департаменту державної автоінспекції МВС України.

Нагадаємо, попередній керівник ДАІ генерал-майор Сергій Коломієць подав рапорт про відставку. Він двічі призначався начальником департаменту ДАІ: у березні 2005 року та у грудні 2007-го. Обидва рази після того, як главою МВС ставав Юрій Луценко.

Валерій Миколайович Лозовий до призначення декілька років очолював ДАІ міста Донецьк. Є співзасновником Донецької міської організації "Фонд сприяння донецькій міліції".

Пізніше стало відомо, що вихідці з Донецька очолили і ДАІ Києва та Київської області. Державтоінспекцію столиці очолив Анатолій Курінний, який раніше обіймав посаду заступника начальника ДАІ Донецької області. Керівником ДАІ у Київській області став керівник МРЕВ у Фастові Деревянкін, який родом з Донецька.

Як повідомлялося, першим заступником голови МВС став генерал-полковник міліції Сергій Попков, який у розпал Помаранчевої революції віддав наказ про повну бойову готовність внутрішніх військ МВС.

В свою чергу, начальником кримського главку став Олександр Рудяк, якого його попередник звинувачував у зв’язках з криміналітетом.

Читайте також:

Керівник ДАІ подав у відставку

Другою людиною в МВС став "приборкувач" Помаранчевої революції

Кримську міліцію очолив фігурант "касетного скандалу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: