ДАІ озброїлося новими лазерними вимірювачами швидкості

Тринадцятьом областям України урочисто вручили нові автівки з найновішою системою фіксації порушень - лазерним вимірювачем швидкості.

ДАЇшників озброїли новими авто з новими приладами фіксації порушень. На них міліція витратила 20 мільйонів гривень.

На Софіївський площі у Києві 13 листопада зібралися працівники ДАІ ледь не з усієї України. Тринадцятьом областям урочисто вручили обновки. Найновіша - лазерний вимірювач швидкості.

Запевняють, що удосконалений родич візира не допускає помилок та не боїться судів. На машині, яка справді перевищує швидкість, пристрій ставить хрестик. Ця мітка метрологічно підтверджена.

Вся інформація фіксується на зареєстрованій картці пам'яті, на якій, переконують в ГАЇ, інформацію змінити не можна. Нова загроза для водіїв коштує майже 100 тисяч гривень.

Таких авто придбали аж 26 штук. Сьогодні ж розвезуть по Україні. Також керівництво МВС роздавало ще й ключі від нових автівок.

У перших рядах найдорожчі марки. Шкоди та 4 фольксфагени.

Зазначимо, що три із них їдуть у Крим, тому що в Криму не лише надзором займалися, а ще й супроводженням високопоставлених осіб.

Херсонщині дстався останній фольксфаген та 12 ВАЗів.  Ще 5 ВАЗів їдуть на Франківщину.

"Ми визначалися там, де найбільша зношеність транспорту, туда треба людям давать", - наголосили в міністерстві.

"На нову техніку витратили 20 мільйонів. Гроші не бюджетні, а зароблені. Це не тільки штрафи водіїв, ми надаємо багато послуг.", - наголосив заступник міністра МВС.

За його словами, із цих послуг ще назбирали на півтори сотні нових комплектів для визначення алкоголю в крові і на два прилади, що за 10 хвилин по слині визначають вміст наркотичних речовин. Їх поки що тестуватимуть на столичних водіях.

Повідомляється, що всі обновки ще й посвятили. Священнослужителі окропили не лише техніку, а й ДАЇшників, і їхнє керівництво.

Читайте також:

Водій, який показав даїшникам замість посвідчення член, зник

У Криму даїшника посадили на 5 років за побиття мопедиста

Водій замість прав показав даїшникам член (відео)

ДАІ покаже по ТБ відео з голими дупами і матом водіїв

ВідеоДАІшникам видали нові прилади фіксації порушень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: