ДАІ піднімає тарифи

Починаючи з 12 листопада, тарифи на послуги, які надаються громадянам та організаціям ДАІ та експертною службою МВС, збільшаться на 30-40%.

Починаючи з 12 листопада цього року, тарифи на послуги, які надаються громадянам та організаціям Державтоінспекцією та експертною службою Міністерства внутрішніх справ, у середньому збільшаться на 30-40%.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Копитов.

Жезл
Архів
ДАІ піднімає тарифи
За його словами, у зв’язку з введенням нових тарифів вартість послуг збільшиться "на 10, на 20, на 30, максимум на 50 відсотків. У середньому на 30-40%". При цьому заступник міністра зазначив, що, починаючи з 2001 року, ці тарифи не переглядалися.

У свою чергу, присутній на прес-конференції начальник державного департаменту ДАІ МВС України Олександр Калинський зазначив, що очолювана ним установа ввела дві нові платні послуги, а саме: виїзд до торговельних організацій чи автосалонів, що займаються продажем транспортних засобів, з метою надання реєстраційних послуг коштуватиме 29 гривень; підготовка співробітниками ДАІ та замовлення документів для проведення реєстраційно-екзаменаційних операцій коштуватиме 10 грн.

Крім того, він поінформував, що, наприклад, виготовлення комплекту номерних знаків для транспортного засобу коштуватиме 91,5 грн., оцінка одного транспортного засобу – 117 грн., оформлення реєстраційних документів транспортного засобу - 15 грн., відеозапис одного місця дорожньо-транспортної пригоди або одного транспортного засобу - 62 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: