ДАІ покаже по ТБ відео з голими дупами і матом водіїв

Даїшники фільмуватимуть конфліктні ситуації на дорогах і найбільш одіозних водіїв покажуть по телебаченню.

Після того, як з ДАІ були звільнені щонайменше троє інспекторів за дулі і нецензурну лайку, що українські водії зняли на відео і виклали в Інтернет, працівники Державтоінспекції теж взялися за камери.

У ДАІ розповіли, що ролики із записами конфліктних ситуацій на дорогах використовуватимуть для внутрішніх "розборів польотів", а найбільш одіозні сценки покажуть по телебаченню.

"Ми зацікавлені, щоб наші співробітники діяли професійно і стримано. Але є побажання, щоб і водії тримали себе в рамках загальноприйнятих правил і не провокували інспекторів. Так, якщо водій стає свідком протиправних дій з боку співробітників ДАІ (грубість, відмова пояснити причину зупинки та пред'явити службове посвідчення – прим. ред.), він має повне право фіксувати ці дії і повідомляти про це керівництву ДАІ. За кожним фактом ми гарантуємо об'єктивне розслідування і покарання винних", - зазначив голова прес-служби ДАІ Євгеній Кравець.

Як роз'яснив адвокат Вадим Володарський, якщо на відео, знятому даїшниками, зафіксовано, як водій відмовляється пред'явити інспектору ДАІ права, техпаспорт, нецензурно лається, його можуть оштрафувати не лише за порушення правил дорожнього руху, але і покарати за непокору міліції та хуліганство - це штраф 51-119 гривень або адміністративний арешт на 15 діб.

У жодному разі не варто перед камерою погрожувати, а тим більше застосовувати силу до працівника міліції - за це Кримінальний кодекс передбачає до 3 років позбавлення волі, а за умови нанесення тілесних ушкоджень - до 5 років.

Зауважимо, що досі "жертвами" відео ставали лише інспектори. Так, в Донецькій області звільнили Даїшника-"матерщинника", який після заяв водія про те, що він боїться неправомірних дій працівника міліції, висловився таким чином: "Опудало, порушувати будеш, ху*ло є*учєє?".

Звільнено було і даїшника, дулю якого побачила вся Україна. Непристойний жетс він показав у відповідь на прохання водія пред'явити документи.

Читайте також:

Донецькі даїшники змусили батька, сина якого збив міліціонер, самому везти тіло в морг

Могильов вважає, що 90% даїшників - чесні люди

Джанкойський даїшник погрожував водію "набити є...ло" (відео)

ДАІ звільнила інспектора, дулю якого побачила вся Україна

ВідеоМатюки, голі зади та дулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: