ДАІ попереджає!

На кримських дорогах із настанням літа кількість аварій зростає в геометричній прогресії. ДАІ розробило нові методи попередження ДТП. Інспектори роздають водіям інформаційні проспекти.

Дедалі ризикованішою стає їзда на кримських дорогах. Влітку кількість авто там зростає більш ніж утричі, і найаварійнішими є гірські серпантини. Тепер на найнебезпечніших спусках чергують ДАІшники, і кожному водієві радять, як цю ділянку подолати.

Валерій Наконечний – водій з 20-річним стажем. Крим проїхав вздовж і впоперек. Жодної пригоди. Щоправда, каже, з кожним роком на дорогах більшає швидкісних авто та новачків за кермом. А влітку на трасах справжня спека.
Цього літа у працівників посту ДАІ на Ангарському перевалі нові обов’язки. Кожному водієві треба вручити листівку – з одного боку поради, як проїхати складними гірськими трасами без пригод, з іншого – фото страшних аварій. Водії мають прочитати пам’ятку прямо тут.

Водій читає листівку: „Каждый поворот горной дороги таит в себе смертельную опасность. Особенно ей подвержены легкомысленные и чрезмерно уверенные в своих силах водители.”

На трасі від Джанкоя до Ялти, підрахували в ДАІ, 30 аварійнонебезпечних ділянок. На рахунку майже кожної – чиєсь життя. Про небезпеку водіям нагадують не лише дорожні знаки. Оцей пам’ятник встановили на місці страшної аварії, яка сталась у грудні 2003. В автобуса, який віз на відпочинок в Алушту шахтарів з Павлограда відмовили гальма. Тоді загинуло 17 людей.

Такі кадри чи не щодня можна побачити по телебаченню. Гірські кримські траси, які відносять до категорії підвищеної складності, не пробачають помилок. Минулого курортного сезону тільки на Ялтинській трасі сталося майже шістдесят аварій, загинули 15 осіб. Цього літа вже троє загиблих.

Кримський серпантин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: