ДАІ позбавить ліцензій більшість автошкіл

ДАІ обіцяє з першого січня акредитацію автошкіл, після якої багато з цих навчальних закладів не отримають ліцензії.

З 1 січня ДАІ починає акредитацію навчальних закладів, які надають послуги з навчання правил дорожнього руху та водінню.

Про це у четвер на прес-конференції заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць.

"З 1 січня почнеться акредитація цих навчальних закладів через систему ДАІ. І я вам гарантую, що велика частина з них не отримає акредитації", - сказав Коломієць.

При цьому він підкреслив, що вже на 15 таких навчальних закладів ДАІ подала заяви в прокуратуру та Міносвіти на позбавлення ліцензій.

Як відомо, в жовтні Державна автоінспекція запровадила нові правила складання іспитів на водійські права.

Департамент ДАІ зможе контролювати процес складання іспитів у будь-якому реєстраційно-екзаменаційному підрозділі України у реальному часі – в режимі он-лайн.

Очікується, що таким чином інспектор не зможе допомогти або виправити неправильні відповіді. Навіть після закінчення іспиту і під час перевірки відповідей інспектор не зможе внести правки, тому що система автоматично проінформує про незаконне втручання.

"Запровадження системи - ще один крок до посилення прозорості діяльності Державтоінспекції і протидії корупції", - зазначив начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць.

Крім того, тепер іспити на водійські будуть складати за новою версією екзаменаційних квитків. Як пояснили в ДАІ, раніше зустрічалися випадки, коли відповіді на старі квитки просто заучувалися або переписувалися.

Наразі до роботи в системі підключені тільки два столичних МРЕО (на вулиці Туполева і на вулиці Братиславській). Міністр внутрішніх справ доручив якнайскоріше приєднати до системи все 267 реєстраційних-екзаменаційних відділень в Україні.

Читайте також:

ДАІ запровадила нову систему складання іспитів

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

ДАІшникам заборонили розсилати водіям листи зі штрафами

ВідеоДАІ позбавить ліцензій більшість автошкіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: