ДАІ позбавить ліцензій більшість автошкіл

ДАІ обіцяє з першого січня акредитацію автошкіл, після якої багато з цих навчальних закладів не отримають ліцензії.

З 1 січня ДАІ починає акредитацію навчальних закладів, які надають послуги з навчання правил дорожнього руху та водінню.

Про це у четвер на прес-конференції заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць.

"З 1 січня почнеться акредитація цих навчальних закладів через систему ДАІ. І я вам гарантую, що велика частина з них не отримає акредитації", - сказав Коломієць.

При цьому він підкреслив, що вже на 15 таких навчальних закладів ДАІ подала заяви в прокуратуру та Міносвіти на позбавлення ліцензій.

Як відомо, в жовтні Державна автоінспекція запровадила нові правила складання іспитів на водійські права.

Департамент ДАІ зможе контролювати процес складання іспитів у будь-якому реєстраційно-екзаменаційному підрозділі України у реальному часі – в режимі он-лайн.

Очікується, що таким чином інспектор не зможе допомогти або виправити неправильні відповіді. Навіть після закінчення іспиту і під час перевірки відповідей інспектор не зможе внести правки, тому що система автоматично проінформує про незаконне втручання.

"Запровадження системи - ще один крок до посилення прозорості діяльності Державтоінспекції і протидії корупції", - зазначив начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць.

Крім того, тепер іспити на водійські будуть складати за новою версією екзаменаційних квитків. Як пояснили в ДАІ, раніше зустрічалися випадки, коли відповіді на старі квитки просто заучувалися або переписувалися.

Наразі до роботи в системі підключені тільки два столичних МРЕО (на вулиці Туполева і на вулиці Братиславській). Міністр внутрішніх справ доручив якнайскоріше приєднати до системи все 267 реєстраційних-екзаменаційних відділень в Україні.

Читайте також:

ДАІ запровадила нову систему складання іспитів

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

ДАІшникам заборонили розсилати водіям листи зі штрафами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: