Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

Новий прилад вимірювання швидкості проходить випробування на дорогах Києва. За словами розробників, новинка у багато разів ефективніша за "Візир".

Державна автоінспекція готується запровадити у 2010 році абсолютно нову систему вимірювання швидкості під назвою "Арена".

Зараз цей прилад проходить випробування на дорогах Києва і працює в тестовому режимі. Якщо випробування завершаться вдало, влітку "Арена" з'явиться в усіх областях країни.

"Прилад проходить завершальний етап випробувань та експлуатується на околицях Києва", - розповів представник фірми-розробника "Елект-К" Ілля Волошин.

На питання, в чому відмінність новинки від скандально відомого вимірювача "Візир", спеціаліст відповів: "Самі все побачите, можу сказати лише одне: жодному порушникові повз інспектора не проскочити".

За його словами, "Арена" унікальна. "Лазерний вимірювач швидкості охоплює одразу три смуги руху і здатен розпізнати три порушення одночасно. Коли машини перетинають промінь, камера робить фото і відправляє їх у пам'ять комп'ютера. Він їх тут же обробляє, ставить дату, час, швидкість, зчитує держномер і відправляє інформацію в центральний комп'ютер, який розташований в 1,5 км від місця порушення в патрульній машині. Всі передачі даних відбуваються через радіолокаційний зв'язок", - розкрив Волошин деталі роботи нового приладу.

Крім того, на відміну від свого попередника – "Візира" - пристрій може робити якісні кадри навіть вночі.

"Тут є інфрачервона камера, такий собі прилад нічного бачення, який робить знімки навіть у цілковитій темряві. Вимірювач фіксує швидкість в діапазоні від 20 до 250 км/год. З похибкою не більше 2 км.", - зазначив Волошин.

Розробники запевнили, що коли "Арена" пройде випробування, прилади розвісять на стовпах і опорах по всій Україні вже влітку. Патрулю ДАІ достатньо буде лише зупинитися і за допомогою радіозв'язку підключити свій комп'ютер до потрібного пристрою. Причому, за їхніми даними, новий вимірювач не можна буде виявити за допомогою антирадару.

Читайте також:

МВС легалізувало "Візир"

Співробітникам ДАІ дозволили стріляти у п'яних водіїв

ДАІ Києва та Київської області очолили вихідці з Донецька

В Україні зросли штрафи: за кинутий недопалок стягують до 1300 гривень

Відео ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

Залиште свій коментар

Вибір редакції