ДАІ визначить, скільки можна випити за кермом

Така ініціатива викликала шалений спротив Міністерства охорони здоров’я.

Державна автомобільна інспекція ініціює впровадження в Україні мінімально допустимої норми алкоголю в крові та в диханні. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць.

"Ми хочемо встановити межу, до якої можна вживати алкоголь. На сьогоднішній день ми схиляємося до межі в 0,3 проміле у видихаємих парах і 0,5 в крові. Так як і в Росії це зроблено і в усьому світі", – повідомив Коломієць.

Водночас він відзначив, що проти такої ініціативи виступає Міністерство охорони здоров’я. "Якщо буде досягнута домовленість з Міністерством охорони здоров’я, то найближчим часом це буде введено", - сказав він.

За його словами, ДАІ хоче мати певний поріг, за яким починається відповідальність водія.

"Треба мати той поріг, за яким починається відповідальність. Тому що якщо буде 0,001 проміле і стрілка поворухнеться, ми на сьогодні повинні скласти протокол", - заявив начальник Департаменту.

Коломієць також зазначив, що у всьому світі 0,2 проміле алкоголю у диханні вважається таким біологічним порогом, який може бути пов’язаний з фізичним станом людини, з її здоров’ям, із застосуванням якихось ліків тощо. "Отже це найближче наше майбутнє", – додав він.

Читайте також:

ДАІ доводить: використання "Візиру" законне

На Київщині ДАІшники жорстоко побили начальника РЕМ "Київобленерго"

Випивши 6 літрів пива, дівчина на смерть збила міліціонера

Даішникам заборонили ховатися в кущах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: