ДАІ змінить Правила дорожнього руху до Євро-2012

ДАІ розробляє зміни до ПДР, щоб вони були зручними для гостей України під час Євро-2012. Будуть враховуватися пропозиції водіїв, профспілок та відомств.

Державтоінспекція розробляє зміни до Правил дорожнього руху.

Внесення поправок до правил дорожнього руху обумовлено необхідністю узгодити правила з прийнятими в 2008 році змінами до законодавства, а також проведенням в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "В ГАИ взялись за изменение Правил дорожного движения".

Про це заявив заступник начальника департаменту МВС Сергій Будник.

Через це правила дорожнього руху буде потрібно доповнити, зокрема, новими інформаційними знаками про туристичні об'єкти . Всі необхідні зміни до автоінспекції підготують у вигляді проекту постанови Кабінету міністрів.

"Через два-три місяці ми завершимо цю роботу. Потім проведемо обговорення проекту і будемо виносити його на розгляд", - розповів Будник.

Як повідомили в прес-службі департаменту ДАІ МВС, зараз у відомство надійшло понад 700 пропозицій від регіональних підрозділів ДАІ, міністерств, підприємств, профспілок, громадських організацій автоперевізників, автомобілістів і велосипедистів, а також окремих громадян.

Пропозиції стосуються організації проїзду перехресть, велосипедного руху в межах проїжджої частини, застосування освітлювальних приладів, технічного стану транспортних засобів, допуску до керування різними категоріями транспортних засобів, порядку їх реєстрації, впровадження нових дорожніх знаків і розмітки.

Нагадаємо, в березні Міністерство внутрішніх справ внесло прилад для фіксації порушення водіями швидкості руху "Візир" до переліку технічних засобів, які можуть використовувати співробітники ДАІ для виявлення і фіксації порушень правил дорожнього руху.

У травні ДАІ проводило випробування нового приладу TRUCAM для фіксації порушення швидкості автомобілями.

Читайте також:

ДАІ офіційно припинила розсилати водіям "листи щастя"

ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

Співробітникам ДАІ дозволили стріляти у п'яних водіїв

МВС: псевдо-даішники обдирають людей на дорогах

ВідеоДАІ запропонувала нові правила дорожнього руху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: