Даішники обіцяють розібратися з мером Бучі та збитою ним жінкою за тиждень

Даішники обіцяють розібратися з мером Бучі та збитою ним жінкою за тиждень

Постраждала не пам'ятає, як потрапила в ДТП

Обставини ДТП видаються інспекторам практично зрозумілими.

Міський голова Бучі, містечка поблизу Києва, на центральній вулиці збив жінку-пішохода. Очільник особисто кермував дорогою службовою машиною, і сам викликав "швидку" для потерпілої, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мер Анатолій Федорук запевняє, що поява жінки була несподіваною. Найближчий перехід для пішоходів – за 100 метрів.

"Якби можна було помітити пішохода, то, як водій із великим стажем, міг би скерувати авто в інший спосіб", - запевнив він.

Міський голова Бучі збив жінку

Міський голова Бучі збив жінку

Свідчення мера доповнює очевидець аварії, який їхав у зустрічному напрямку. Каже, побачивши жінку, теж почав гальмувати, бо зрозуміти логіки її пересування не міг.

"Бариня переходить дорогу по діагоналі. Посеред дороги вона йшла й прикурювала цигарку. І в цей час він, намагаючись піти від неї праворуч, на тротуар вискочив, зачепив, і вона впала", - розповів свідок.

Цигарка та запальничка дійсно лежали на місці аварії неподалік машини та розбитого дзеркала, яким мер і зачепив жінку. Постраждала потрапила до лікарні.

Що саме сталося, вона не пам'ятає. Останнє, що пригадує – як ішла тротуаром. Далі – провалля в спогадах.

"Так, трошки", - відповіла вона на питання, чи вживала щось міцне перед ДТП.

Лікарі ж не сумніваються в тому, що зовсім не трошки. Потерпіла була добряче п'яною. Це навіть їй допомогло уникнути важких травм – медики тільки зашили подряпану потилицю.

"Під питанням струс у неї. Але це буде вирішуватися, коли вона протверезіє. Її життю нічого не загрожує крім того, що вона під дією алкоголю", - запевнив заступник головного лікаря Ірпінської центральної міської лікарні Володимир Левчук.

Міського очільника медики теж перевірили на вміст алкоголю. Мер за кермом був тверезий.

За попередньою інформацією, міський голова швидкість не перевищував. Інакше просто б не встиг відвести авто вбік і зупинитися на узбіччі, а скоїв би наїзд на жінку.

Завершити слідство даішники обіцяють за тиждень.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація