Даішники побили пенсіонера за прохання розмовляти українською

За словами пенсіонера, в інциденті винні міліційні чиновники, які не навчили підлеглих розмовляти українською мовою.

Дніпропетровський пенсіонер подав до суду на обласну Державтоінспекцію. Інспектори ДАІ побили його за прохання розмовляти з ним українською мовою.

Напередодні розпочалося слухання справи в суді. Від міліціонерів чоловік сподівається отримати 100 тисяч гривень компенсації за заподіяну моральну шкоду.

Торік автомобіль Віктора Таратушки зупинив патруль ДАІ для перевірки документів. Пенсіонер попросив інспектора говорити з ним українською мовою, як того вимагає законодавство. Інспектор, за словами позивача, розлютився й покликав іншого сержанта. Удвох вони побили водія.

Свідки підтверджують слова пенсіонера. "Другий сержант йде й каже "Що, барзєєт? Зараз ми його упакуємо!" Через вікно надягає на нього наручник, відкриває двері, вихвачує Таратушку, й почав об асфальт головою бити", - розповідає свідок Леонід Яковенко.

Дізнавшись про позов Таратушки співробітники ДАІ висунули пенсіонерові зустрічні звинувачення – за порушення громадського порядку. Проте в прокуратурі цій справі не дали ходу. Сьогодні Віктор Таратушка судиться з Головним управлінням внутрішніх справ Дніпропетровської області. Інспекторів ДАІ звільнили. За словами побитого пенсіонера, в інциденті також винні міліційні чиновники, які не навчили підлеглих розмовляти на службі українською мовою.

"Причина одна, це керівництво, яке має дотримуватися законів, працювати зі своїми співробітниками, готувати своїх працівників, вони не роблять цього. Це все було не через якесь порушення, не через якусь непокору, а просто на національному ґрунті. 100 тисяч гривень, це зовсім невелика сума", - вважає Віктор Таратушка.

Міліційні чиновники і в управлінні внутрішніх справ, і в ДАІ від коментарів відмовилися.

Як повідомлялося, згідно даним опитування інституту Горшеніна, майже 74% українців вважають, що кожен громадянин країни повинен знати державну мову.

Читайте також:

В Сумах даішник оштрафував водія катка

В Криму козаки побили татарського журналіста

Назви київських вулиць писатимуть англійською

Міліціонери жорстоко побили чоловіка і пропонували йому гроші за мовчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: