ДАІшники вийшли на полювання за пішоходами-порушниками

Інспектори ДАІ вийшли на дорогу штрафувати не водіїв, а пішоходів.

Інспектори ДАІ не на жарт взялися за пішоходів, адже тільки на столичних дорогах за сім місяців з їхньої вини сталося майже 300 ДТП. Їх активно штрафують. Лишень у Києві протоколів складено на 377 тисяч. Штрафи вплинули на статистику - поки загинуло 29 осіб, тоді як торік ця цифра була вдвічі більша.

Зараз за перехід вулиці у неналежному місці - штраф від 51 до 85 гривень. Проте передбачене інше, якщо пішохід ішов дорогою у забороненому місці та ще й п'яний - штраф до 170 грн, створив аварійну ситуацію - до 255, або громадські роботи до 40 годин.

Заплатити треба упродовж 15-ти днів. Якщо ні - матеріали передають на виконавчу службу.

За сім місяців цього року у столиці зафіксували 18 тисяч 80 порушень пішоходів на дорогах. З їхньої вини на дорозі сталося 267 ДТП, 29 осіб загинуло.

Нагадаємо, що нещодавно у столиці за спробу дачі хабара інспекторами ДАІ були затримані дві людини. На бульварі Лесі Українки інспектори ДАІ за порушення Правил дорожнього руху затримали пішохода, який спробував дати хабар у розмірі 20 гривень. Пізніше на Московському майдані затримали пішохода, який за не складання адміністративного протоколу пропонував хабар в тому ж розмірі.

Читайте також:

ДАІ ловить пішоходів

Бути пішоходом - смертельно небезпечно

Водії-порушники сплатили уже майже 130 млн. грн. штрафів

З 10 січня ДАІ стане жорстокішою

 

ВідеоПішоходи - загроза життю на дорозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: