Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дала йому соску і прикрила рота рукою": мати немовляти з Одещини розповіла про смерть сина

Жінку підозрюють у вбивстві власної дитини.

На Одещині за підозрою у вбивстві затримали матір 4-місячного немовляти. Слідчі вважають, що вона придушила сина пустушкою, бо той постійно плакав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кілька днів тому жителька Подільська зателефонувала медикам та повідомила, що її син помер уві сні. Лікарі розповіли про це поліції. Експерт спочатку не знайшов на тілі дитини ознак насильницької смерті, але згодом розтин засвідчив, що немовля померло внаслідок механічної асфіксії.

ВідеоМати придушила немовля пустушкою, бо той постійно плакав

На Одещині за підозрою у вбивстві затримали матір 4-місячного немовляти. Кілька днів тому жителька Подільська зателефонувала медикам та повідомила, що її син помер уві сні. Лікарі розповіли про це поліції. Експерт спочатку не знайшов на тілі дитини ознак насильницької смерті. Але згодом розтин довів - немовля померло внаслідок механічної асфіксії. 

Мати придушила немовля пустушкою, бо той постійно плакав

Лише після цього на допиті його мати розповіла, що дитина весь вечір плакала і жінка вирішила малечу так заспокоїти. "Дала йому соску і прикрила соску та рота рукою. Він заспокоївся. Я так руку потримала хвилини три-чотири, прибрала – він заспокоївся. Вранці годині о п’ятій я прокинулася та виявила, що ознак життя немає", - розповіла мати хлопчика.

Як повідомлялося, в Одесі у перший день листопада лікарі швидкої допомоги констатували смерть чотиримісячної дитини. Явних ознак насильницької смерті виявлено не було, однак поліція порушила кримінальне провадження. 

Фотогалерея На Сумщині в під’їзд будинку підкинули немовля (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції