Данилишин допоможе Януковичу у проведенні реформ

Богдан Данилишин, який отримав політичний притулок у Чехії, заявив про готовність усіляко допомогати Україні у проведенні реформ.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин зазначив, що не хоче бути лише "стороннім спостерігачем і критиком" економічної стуації, що склалася в Україні.

Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

Данилишин побажав успіхів владі у проведенні реформ. "Раз уже взялися, треба завершувати усе до кінця", - зазначив він.

"Я буду все робити для того, щоб якщо будуть мої знання і вміння використанні при підготовці заходів тих чи інших реформ, ми готові підключатися з нашою організацією для того, щоб впроваджувати в Україні з владою, яка є зараз", - сказав Данилишин.

Водночас, він підкреслив, що "економічні реформи заради реформ проводити непотрібно. Реформи - це є необхідна послідовність певних заходів, які мають здійснюватися урядом. Тому що якщо ми будемо здійснювати всі реформи одночасно, то це буде великий хаос, який ні до чого".

Данилишин уточнив, що для розвитку країни необхідно створити середній клас.

"Середній клас у нас, на жаль, становить лише 15%. При цьому, за моїми оцінками, рівень "олігархізації" економіки - близько 70%. Олігархи не зацікавлені у розвитку середнього класу, і держава повинна втрутитися в цей процес і створити відповідні мотиви для розвитку середнього класу", - зазначив він.

Нагадаємо, ім'я Данилишина згадувалося на фоні політичного скандалу, який вибухнув між Україною та Чехією, коли МЗС України оголосило персонами нон грата двох дипломатів Чеської Республіки за збір інформації, що становить державну таємницю.

13 травня деякі іноземні ЗМІ розповсюдили інформацію про можливий зв'язок між оголошенням персонами нон грата 2 чеських дипломатів і наданням Чехією політпритулку Данилишину.

Зокрема, за словами міністра закордонних справ Чехії Карела Шварценберга, мова в даній ситуації йдеться не про шпигунство, а про своєрідний крок помсти України у відповідь на надання політпритулку Данилишину.

Читайте також: 

Чехія назвала висилку дипломатів з України помстою за Данилишина

Чеські шпигуни, яких висилають, завербували двох українців

Шпигунський скандал: чеських дипломатів висилають з України

Азаров отримав прочухана від Януковича через реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: